“Muzeju nakts” interaktīvs pasākums “NĀC DZIEDĀT KORĪ!”

Gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, kad svinēsim svētku 150 gadi, jau Muzeju naktī aicināsim apmeklētājus iemēģināt Lielo estrādi, uzstājoties kopā ar jauktajiem koriem.

Saka, ka latvieši ir dziedātāju tauta un katrs latvietis kādreiz ir dziedājis korī vai dara to šobrīd. Tomēr Dziesmu svētkos piedalās tikai daži desmiti tūkstoši no lielā tautas kora, tāpēc mēs piedāvāsim ikvienam izmēģināt to, kā ir atrasties Lielajā estrādē un dziedāt korī.

13. maijā no 19:00 līdz 22:00 mežaparka lielajā estrādē “Muzeju nakts” ietvaros notiks interaktīvs pasākums ar apmeklētāju iesaistīšanu

“NĀC DZIEDĀT KORĪ!”

  • Plkst. 19:00 dziedāsim kopā ar Ziemeļrīgas kultūras apvienības kultūras pils “Ziemeļblāzma” jaukto kori “Norise”. Mākslinieciskā vadītāja Alise Koknēviča-Upīte.
  • Plkst. 20:00 uz Lielās estrādes kora podestiem jūs gaidīs Ziemeļrīgas kultūras apvienības VEF kultūras pils jauktais koris “Jasmīnas koris”. Mākslinieciskā vadītāja Agita Rimšēviča.
  • Plkst. 21:00 ikvienam apmeklētājam būs iespēja būt Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra Mazā Ģilde Jauniešu kora BALSIS dalībniekam.

 

Copyright © BALSIS 2024
Ziedojumu apmaksas noteikumi
Izstrādāts: Websoft.lv