BALSIS Invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" jaunajā raidījumā "Pāreja"

Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons” marta vidū skatītājiem nodos jaunu raidījumu “Pāreja”, lai radošā un aizraujošā veidā parādītu sabiedrības dažādību un rosinātu ikvienu paskatīties uz notikumiem un lietām no cita skatpunkta.

Raidījuma jaunā epizode būs skatāma katra mēneša trešajā trešdienā līdz pat 15. novembrim. 

“Pāreja ikvienam var nozīmēt ko savu. Raidījumā “Pāreja” ir iespēja paskatīties ar citu skatu  uz ierasto un atklāt vēl nezināmo. Kopā veidosim jaunu pāreju ikviena prātā un sirdī, atveroties sabiedrības dažādībai un saredzot iespējas kā ikviens no mums var nest pozitīvas pārmaiņas savā un līdzcilvēku dzīvē,” uzsver Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis.

Katrā raidījumā sabiedrībā zināma cilvēka vadībā būs iespēja ielūkoties kādas nevalstiskās organizācijas ikdienā, lai uzzinātu ne tikai par to darbību, bet arī iespējām pašiem caur brīvprātīgo darbu gan palīdzēt līdzcilvēkiem, gan arī gūt vērtīgas zināšanas un prasmes sev. Pirmajā raidījumā Kozmens jeb Mārtiņš Kozlovskis viesojas Latvijas Nedzirdīgo savienībā.

Tāpat katrā raidījumā varēs ļauties jauniem atklājumiem - skatītājus iepazīstinās ar interesantām aktualitātēm. Šajā raidījumā varēs uzzināt par  jauniešu kora “Balsis” izveidotajām vienpadsmit kormūzikas skaņdarbu vizualizācijām un citām aktivitātēm, kas ļauj kora mūziku baudīt arī cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem. 

Raidījuma noslēgumā sociālās politikas veidotāji dalīsies ar jomas aktualitātēm. Šoreiz raidījumā līdz šim nebijusi intervija ar labklājības ministri Eviku Siliņu.

Raidījuma veidošana tiek līdzfinansēta Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas projekta ietvaros

 

Copyright © BALSIS 2024
Ziedojumu apmaksas noteikumi
Izstrādāts: Websoft.lv