SOPRĀNI

 

Santa

Mūziku iepazina Priekules mūzikas un mākslas skolā, apgūstot flautas spēli. Dziedājusi dažādos koros un ansambļos kopš sākumskolas. Balsīs ir no 2014.gada februāra. 2.soprāns. Interesē valodas un jurisprudence. Šobrīd studente LU juridiskajā fakultātē.

 

Dārta

Tikko uzausis, neviena neskarts vasaras rīts. Kā pieneņu vainagos sapinušies bērna smiekli. Jo dabas bērns. Kā saule ziemā, sākumā reti parādās, bet kad parādās, tad kārtīgi pārsteidz. Mīļumjauka, ārkārtīgi sirsnīga.

 

Sonora

Kora pasaules līdz galam neatklātais kontinents, runā, ka dārgumu pilns. Jūra- rāma un nomierinoša, tomēr vienmēr jābūt uzmanīgam.. Pasauli skatās caur fotokameras objektīvu.

 

Elizabete

Princese Zeltīte. Viņā ir tāda dzirkstelīte, uguntiņa, kas liek cilvēkiem atskatīties, glamūrs, elegance un skaistas acis!

 

Elīza

Smaids, atbildība, paškritika un stress - vārdi, kas viņu raksturo vislabāk. Vienā cilvēkā apvienots klusais malā stāvētājs un nerimstošs pļāpa. Ja kāds spēj ienest telpā dzīvību un smieklus, tad tā ir viņa.

 

Guna

Klusa, kautrīga un dažkārt pat mazliet bikla, bet, ja kaut kas aizrauj, tad nodosies tam ar visu sirdi un dvēseli. Šīs aizraušanās jau kopš bērnības ir mūzika un māksla dažādās tās izpausmēs.

 

 

Samanta

Patīk neierastais , izstaro pozitīvismu un atradīs veidu kā likt pasmaidīt arī vissliktākajā dienā. Brīžiem kautrīga , taču drošs un draudzīgs plecs. Liela kaķu mīle.

 

Estere

Kormūzikas pasaulē dzīvo jau no 6 gadu vecuma. Viņai netīk kavēt, tādēļ cenšas izvairīties no neapmeklētiem mēģinājumiem. Ir atsaucīga, izpalīdzīga, zinātkāra un dzīvespriecīga!

 

 

Rasa

Dabas cienītāja, kura bēg no burzmas. Aizrauj grafika un glezniecība.

 

 

Krista

Atvērtība un daudzpusīgums ir tikai neliels ieskats raksturā. Kormūzika un aktiermāksla vienmēr devušas spēku un dzīves pilnību. Tomēr kā dzīves galveno lomu izvēlējusies medicīnu.

 

ALTI

Alise

Eleganta, pašpārliecināta dāma ar plašu sirdi. Viņa ir kā klints – droša un nesatricināma, un tajā pat reizē, kā spalviņa – brīvā domu lidojuma dēļ. Viņai piemīt vērīgs dzīves skatījums un brīnišķīga iznesība uz skatuves.

 

Laura

Cilvēks ar galvu mākoņos, kas mēğina saskatït pozitīvo visos un visur.

 

Sindija

Vasarā ļoti patīk braukt ar veikbordu, ziemā ar snovu un slēpēm. Savam vecumam neraksturīgs briedums, nopietnība, atlētiskums. Skaists smaids un maigums, kas atklājas tikai īstajiem.

 

Elizete Helma

Kormūzikas fanātiķe. Atklāta un mērķtiecīga. Spēcīga soliste un personība. Mūzikā izpaužas ne tikai dziedot korī, bet rakstot dziesmas, spēlējot ģitāru un uzstājoties dažādu publiku priekšā.

 

Arta

Gaišums, jauneklīgums, sapratne. Tikko ielokota matu cirta - rotaļīga un viegla. Mīl skaistus niekus un kārtību.

 

Lūcija

Pirmrindniece daudzās jomās. Modinātājs, kas neļaus palaist garām svarīgas lietas. Kā protons, kam nekad nebeidzas pozitīvā enerğija. Draudzīga, sirsnīga un aizrautīga matemātiķe.

 

Aleksandra Anna

Pāriecināta, gaiša un draudzīga. Racionāli domājoša būtne, kas ne tikai dzied, bet arī spēlē vijoli. Ar vienkāršu sarunu spēj atgriezt pazudušo smaidu un dot labu padomu.

 

 

Lauma

Viņai nepatīk liekvārdība, jo šķiet, ka jautājums dzīvo ilgāk par atbildi.

 

Sabrīna

Dienā apgūst eksaktās zinātnes, taču vakarā pārvēršas par mūziķi, kura gan burvīgi dzied, gan lieliski spēlē saksofonu. Aizrautīga, draudzīga un apveltīta ar labu humora izjūtu, nesavtīgi dalās ar savu prieku un smaidu.

 

Sofija

Zinātkāra visa jaunā un interesantā meklētāja. Vienmēr ar sapņainu skatu nākotnē, ir labs kompanjons trakiem piedzīvojumiem, tikai uzaicini!

 

Aleksandra K

Vēss prāts, vēlme racionalizēt un plānot iet roku rokā ar draudzīgu, atvērtu dvēseli. Nevar iedomāties sevi bez mūzikas, skriešanas un kāpšanas kalnos - tie ir vislielākie prieka un motivācijas avoti.

TENORI

Arvis

Man patīk skaisti skumjās dziesmas.

 

 

Anrijs

Patīkams un šarmants. Vēl viena klusā daba. Ikdienā ir mierīgs, mazliet noslēpumains, bet līdzko nonāk draugu kompānijā, priekšskars krīt, un visiem paveras asprātīgs, dzīvespriecīgs un aktīvs jauneklis.

 

 

Māris

Impulsīvs maksimālists ar tenora dabu.

 

BASI

Jānis

Mužiks, pozitīvs tēls, 25% igaunis.

 

Aksels

Cilvēks sava dzīves aicinājuma meklējumos. Uzskata, ka ir plaša profila speciālists dažādās jomās, kas izpaužās interesē par jautājumiem un problēmām kā zinātne, tā mākslā un kultūrā.

 

Krišjānis

Uzticams un izveicīgs, mundrs un harizmātisks. Sportisks, kā uguns spēj iekvēlināt cīņu biedrus. Kā balsts pakļauj sev zemās notis, nepaceļot ne uzaci.
Patīk jokot un smīdināt citus, uzturēt draudzīgu atmosfēru. Patīk rīkot pasākumus, kas satuvina kora biedrus un brīvajā laikā organizēt sportiskas aktivitātes. Vajag draudzīgu plecu. Droši ej klāt un jautā.

 

Gustavs

Dziedātājs jau no agras jaunības (sācis dziedāt pirms pratis runāt). Aizraušanās ar aktīvu dzīvesveidu, proti, vingrošanu, sportu, u.tml.  Grib kļūt par tādu personību, kurš kļūtu par pozitīvu tēlu citiem un veicinātu individuālās personības un kopējās sabiedrības attīstību.

 

Emīls

Labsirdīgs, harizmātisks kino entuziasts ar gaumīgiem jokiem. Miers, kam pretstatā piedzīvojumu kāre un eleganta dinamika darbā sabiedrisko attiecību jomā.

 

Imants

Ārējs klusums iekšējā azarta pilnā un inteliģentā vētrā. Plūstošs sapņotājs ar realitātes apziņu.

 

DIRIĢENTI

 

Ints

Gara diena, īsa nakts, daudz notikumu, skaidrs rīts.. Viņš ir kā Līgo diennakts. Viņam piemīt neprognozējāmība un spēja aizraut. Garīgi spēcīga personība ar plašu emociju amplitūdu. Viņa vārds un koris Balsis ir ar vienādojuma zīmi jau vairāk kā 20 gadus zināms Latvijā un pasaulē, bet vēl vairāk, katra Balsu korista mūzikas vienādojuma sistēmā. Viņā var apbrīnot daudz ko, bet īpaši pārliecību un augsto atbildības sajūtu - jo ne kurš katrs var uzņemties atbildību par sevi, kur nu vēl par citiem 40 cilvēkiem.

 

Laura

Laura ir cilvēks, pie kura vērsties ne tikai ar dziļi muzikāliem jautājumiem, bet arī cilvēks, kuram vienmēr atradīsies laiks sarunai par dzīves nopietnību. Viņas radošās idejas izpaužas daudzpusīgos veidos, atklājoties ne tikai mūzikas, bet arī mākslas un literatūras lauciņā. Laura liek uzbangot jautrības jūrai, tomēr ārišķi saglabājot arī šķipsniņu nopietnības.