SOPRĀNI

Anete

Viņai patīk cilvēki, kaķi un putni. Zāles švīkstu skaņa vējainā vasaras pilnbriedā un vārdos nenosaucamais.

 

Santa

mūziku iepazina Priekules mūzikas un mākslas skolā, apgūstot flautas spēli. Dziedājusi dažādos koros un ansambļos kopš sākumskolas. Balsīs ir no 2014.gada februāra. 2.soprāns. Interesē valodas un jurisprudence. Šobrīd studente LU juridiskajā fakultātē.

 

Alise A.

Mūžu dzīvo mūžu mācies.

Zane

"Lustīt manu, līksmīt manu,
Līdz ar mani tautiņās!
Bēdas manas nopūtiņas,
Krītiet ceļa maliņā!"

Dārta

Tikko uzausis, neviena neskarts vasaras rīts. Kā pieneņu vainagos sapinušies bērna smiekli. Jo dabas bērns. Kā saule ziemā, sākumā reti parādās, bet kad parādās, tad kārtīgi pārsteidz. Mīļumjauka, ārkārtīgi sirsnīga.

 

Sonora

Kora pasaules līdz galam neatklātais kontinents, runā, ka dārgumu pilns. Jūra- rāma un nomierinoša, tomēr vienmēr jābūt uzmanīgam.. Pasauli skatās caur fotokameras objektīvu.

 

Elizabete B

Princese Zeltīte. Viņā ir tāda dzirkstelīte, uguntiņa, kas liek cilvēkiem atskatīties, glamūrs, elegance un skaistas acis!

ALTI

Alise B

Eleganta, pašpārliecināta dāma ar plašu sirdi. Viņa ir kā klints – droša un nesatricināma, un tajā pat reizē, kā spalviņa – brīvā domu lidojuma dēļ. Viņai piemīt vērīgs dzīves skatījums un brīnišķīga iznesība uz skatuves.

Laura

Cilvēks ar galvu mākoņos, kas mēğina saskatït pozitīvo visos un visur.

 

Annija

Topošā vēsturniece – ikdienā ar abām kājām stāv uz zemes, bet brīvajos brīžos mēdz lidināties pa gaisu vien. Viņa ir kā audekls, kura ir atvērta visam jaunajam, lai radītu jaunus mākslas darbus ar savām domām un ticību labajam!

 

Laura Nikola

Vizuļojošs dimants. Bērnības smieklu atsauce. Aizrautīga, aktīva, koķeta kā rotaslietu lāde. Kā mīļš kucēns, kas  vienmēr ieritinājies bariņa vidū. Dedzīga, neatlaidīga, jauna dāma.

Guna

Vinnija Pūka bezgalīgais prieks. Viņas smiekli dzirksteļo, tie šaudās kā prieka uguntiņas! Mums visiem tik ļoti vajadzīgā vasaras saule.

 

Sintija

Patīkama klimata burve, siltākā saule. Bezrobežu sirsnība un miers. Mīl dabu, ziedus un dzīvniekus.

Sindija

Vasara ļoti patīk braukt ar veikbordu, ziemā ar snovu un slēpēm. Savam vecumam neraksturīgs briedums, nopietnība, atlētiskums. Skaists smaids un maigums, kas atklājas tikai īstajiem.

Elizete Helma

Kormūzikas fanātiķe – ja saprot, ka netiks uz mēģinājumu, ārkartīgi to pārdzīvo. Vasaras košākais taurenis.

Arta

Gaišums, jauneklīgums, sapratne. Tikko ielokota matu cirta - rotaļīga un viegla. Mīl skaistus niekus un kārtību.

Lūcija

Pirmrindniece daudzās jomās. Modinātājs, kas neļaus palaist garām svarīgas lietas. Kā protons, kam nekad nebeidzas pozitīvā enerğija. Draudzīga, sirsnīga un aizrautīga matemātiķe.

 

 

 

Karīna

Ziediņš pļavā – lielajā raibumā sākotnēji nemanāms, bet pulcē ap sevi visskaistākos taureņus. Klusa, bet ļoti jauka un draudzīga persona. Izstaro tikai pozitīvo enerģiju, arī pēc smagas un raibas darbadienas. Silts apskāviens un patvērums no ikdienas rūpēm.

TENORI

Arvis

Palīdziet man dziedāt,
Man bij daudz skaistu dziesmu;
Pa vienai salasīju
Pa pasauli staigādams.

Emīls K 

Tehniski izsmalcināts, enerģisks, šarmants un dzirsketeļojošs. Ar izsmalcinātām idejām, skatu nākotnē, taču pieturas pie nemainīgām vērtībām. Viņš ir kora ugunskura iesākums – ar liesmiņu iesāk burvīgus notikumus kopējā ikdienā, kas apvienojas bezgalīgā attīstībā un apkārtējo iedvesmošanā.

 

Ernests

Daļa no Visuma, ne mazāk

Anrijs

Patīkams un šarmants. Vēl viena klusā daba. Ikdienā ir mierīgs, mazliet noslēpumains, bet līdzko nonāk draugu kompānijā, priekšskars krīt, un visiem paveras asprātīgs, dzīvespriecīgs un aktīvs jauneklis.

BASI

Jānis M

Mužiks, pozitīvs tēls, 25% igaunis.

Aksels

Cilvēks sava dzīves aicinājuma meklējumos. Uzskata, ka ir plaša profila speciālists dažādās jomās, kas izpaužās interesē par jautājumiem un problēmām kā zinātne, tā mākslā un kultūrā.

Kristaps

Viņš ir kā grāmata – ar katru sarunu var uzzināt arvien vairāk jauna, vēl vairāk spēj ieinteresēt! Labsirdīgi kluss miers ir sajūta, ko viņš rada telpā.

Rihards R

Mūziķis no agras bērnības. Apguvis trompetes un ģitāras spēli. Bijis dažādu orķestru dalībnieks, kā arī spēlējis tādos bigbendos, kā r6vsk bigband un City Jazz Amateur Bigband. Dziedājis koros un ansambļos. Balsīs kopš 2012.gada. 2.bass. Dažkārt arī pats komponē un raksta dziesmām vārdus. Students, kurš daudz laika pavada arī strādājot vairākās darba vietās.

Krišjānis

Uzticams un izveicīgs, mundrs un harizmātisks. Sportisks, kā uguns spēj iekvēlināt cīņu biedrus. Kā balsts pakļauj sev zemās notis, nepaceļot ne uzaci.
Patīk jokot un smīdināt citus, uzturēt draudzīgu atmosfēru. Patīk rīkot pasākumus, kas satuvina kora biedrus un brīvajā laikā organizēt sportiskas aktivitātes. Vajag draudzīgu plecu. Droši ej klāt un jautā.

 

Gustavs

Dziedātājs jau no agras jaunības (sācis dziedāt pirms pratis runāt). Aizraušanās ar aktīvu dzīvesveidu, proti, vingrošanu, sportu, u.tml.  Grib kļūt par tādu personību, kurš kļūtu par pozitīvu tēlu citiem un veicinātu individuālās personības un kopējās sabiedrības attīstību.

Jānis K

Nosvērts, apdomīgs un inteliģents. Viņš ir gluži kā enciklopēdija, jo slēpj sevī vēl pārējiem kora biedriem neatklātas zināšanas. Tieši pateicoties viņam, Balsis iegūst mazliet miera un apdomības.

 

Emīls M

Labsirdīgs, harizmātisks kino blogeris ar gaumīgiem jokiem. Miers, kam pretstatā piedzīvojumu kāre un eleganta dinamika darbā sabiedrisko attiecību jomā.

 

Imants

Ārējs klusums iekšējā azarta pilnā un inteliģentā vētrā. Plūstošs sapņotājs ar realitātes apziņu.

DIRIĢENTI

Ints

Gara diena, īsa nakts, daudz notikumu, skaidrs rīts.. Viņš ir kā Līgo diennakts. Viņam piemīt neprognozējāmība un spēja aizraut. Garīgi spēcīga personība ar plašu emociju amplitūdu. Viņa vārds un koris Balsis ir ar vienādojuma zīmi jau vairāk kā 20 gadus zināms Latvijā un pasaulē, bet vēl vairāk, katra Balsu korista mūzikas vienādojuma sistēmā. Viņā var apbrīnot daudz ko, bet īpaši pārliecību un augsto atbildības sajūtu - jo ne kurš katrs var uzņemties atbildību par sevi, kur nu vēl par citiem 40 cilvēkiem..

Elīna Č

Sulīgs alts ar spožu soprāna dzirksteli. Dzīvespriecīga, jautra gaišmate, kas mīl aktīvi pavadīt savu brīvo laiku. Degsmīga un apņēmīga čakla bitīte ar mistēriozu veidolu. Allaž pārsteidzoša un impulsīva būtne, skaistu matu un unikālu smieklu īpašniece.