SOPRĀNI

 

Santa

Spēcīga un neatkarīga, bet tajā pašā laikā silta un mīļa kā vakardienas saulīte. Viņa var visu - gan pati izdarīt, gan pieskatīt, lai nedari blēņas un neslinko, kā arī uzmundrināt un samīļot ar vienu skatienu vai smaidu vien. Vienā vārdā - labestība. No vārda "laba", protams.

 

Dārta Letīcija

Tikko uzausis, neviena neskarts vasaras rīts. Kā pieneņu vainagos sapinušies bērna smiekli. Jo dabas bērns. Kā saule ziemā, sākumā reti parādās, bet kad parādās, tad kārtīgi pārsteidz. Mīļumjauka, ārkārtīgi sirsnīga.

 

Sonora

Kora pasaules līdz galam neatklātais kontinents, runā, ka dārgumu pilns. Jūra- rāma un nomierinoša, tomēr vienmēr jābūt uzmanīgam.. Pasauli skatās caur fotokameras objektīvu.

 

Elizabete

Princese Zeltīte. Viņā ir tāda dzirkstelīte, uguntiņa, kas liek cilvēkiem atskatīties, glamūrs, elegance un skaistas acis!

 

Elīza

Smaids, atbildība, paškritika un stress - vārdi, kas viņu raksturo vislabāk. Vienā cilvēkā apvienots klusais malā stāvētājs un nerimstošs pļāpa. Ja kāds spēj ienest telpā dzīvību un smieklus, tad tā ir viņa.

 

Guna

Klusa, kautrīga un dažkārt pat mazliet bikla, bet, ja kaut kas aizrauj, tad nodosies tam ar visu sirdi un dvēseli. Šīs aizraušanās jau kopš bērnības ir mūzika un māksla dažādās tās izpausmēs.

 

 

Samanta

Patīk neierastais , izstaro pozitīvismu un atradīs veidu kā likt pasmaidīt arī vissliktākajā dienā. Brīžiem kautrīga , taču drošs un draudzīgs plecs. Liela kaķu mīle.

 

Estere

Kormūzikas pasaulē dzīvo jau no 6 gadu vecuma. Viņai netīk kavēt, tādēļ cenšas izvairīties no neapmeklētiem mēģinājumiem. Ir atsaucīga, izpalīdzīga, zinātkāra un dzīvespriecīga!

 

 

Rasa Nate

Dabas cienītāja, kura bēg no burzmas. Aizrauj grafika un glezniecība.

 

 

Krista

Atvērtība un daudzpusīgums ir tikai neliels ieskats raksturā. Kormūzika un aktiermāksla vienmēr devušas spēku un dzīves pilnību. Tomēr kā dzīves galveno lomu izvēlējusies medicīnu.

 

Emīlija Rūta

Viņa ir punktuāla perfekcioniste un radoša piedzīvojumu meklētāja ar reālistisku skatījumu uz dzīvi, tomēr arī savām ambīcijām. Ja Tev vajadzīgs kompanjons pārgājienam, tad vari droši zvanīt viņai! Reizēm mēdz būt kautrīga, taču mīl smieties. Dažreiz arī nopietnās situācijās...Viņai ir plaša sirds, un savas emocijas viņa vislabprātāk izsaka mūzikā, dejā un aktiermākslā.

 

Aleta Betija

Patīk vienkāršas un skaistas lietas. Daudz sapņo un vēro. Dod priekšroku garām sarunām, grāmatām, pastaigām dabā vai kādai labai filmai

 

Alberta Paulīna

Jautra, izpalīdzīga, talantīga. Ja kādreiz vajadzīgs atbalsts, viņa ir īstais cilveks pie kā vērsties.

 

Amanda

Draudzīga, klusa, kautrīga, bet izstaro entuziasmu. Mūzikas pasaulē jau no 6 gadu vecuma. Patīk fotogrāfēt, aizrauj poēmas.

 

Renāte

Vienmēr ir gatava nodoties garām sarunām par pat šķietami muļķīgām lietām, mesties neaizmirstamos un dažkārt jocīgos piedzīvojumos, nekad tos nenožēlojot, un muzicēt arī tam neatbilstošās situācijās, lai kaut tikai nedaudz uzlabotu apkārtējo garastāvokli.

 

Dana

Drosmīga, darbīga, izlēmīga un prot pastāvēt par sevi. Viņa mīl jokus, ir sabiedriska, azartiska un labprāt pajoko. Ļoti viegli iepazīstas ar cilvēkiem. Ir kompānijas dvēsele un atrod kopīgu valodu ar visiem, ar kuriem vēlas kontaktēties. Danas dzīves moto - ja nepamēģināsi, nezināsi!

 

ALTI

Alise

Eleganta, pašpārliecināta dāma ar plašu sirdi. Viņa ir kā klints – droša un nesatricināma, un tajā pat reizē, kā spalviņa – brīvā domu lidojuma dēļ. Viņai piemīt vērīgs dzīves skatījums un brīnišķīga iznesība uz skatuves.

 

Laura

Cilvēks ar galvu mākoņos, kas mēğina saskatït pozitīvo visos un visur.

 

Sindija

Vasarā ļoti patīk braukt ar veikbordu, ziemā ar snovu un slēpēm. Savam vecumam neraksturīgs briedums, nopietnība, atlētiskums. Skaists smaids un maigums, kas atklājas tikai īstajiem.

 

Elizete Helma

Kormūzikas fanātiķe. Atklāta un mērķtiecīga. Spēcīga soliste un personība. Mūzikā izpaužas ne tikai dziedot korī, bet rakstot dziesmas, spēlējot ģitāru un uzstājoties dažādu publiku priekšā.

 

Arta

Gaišums, jauneklīgums, sapratne. Tikko ielokota matu cirta - rotaļīga un viegla. Mīl skaistus niekus un kārtību.

 

Lūcija

Pirmrindniece daudzās jomās. Modinātājs, kas neļaus palaist garām svarīgas lietas. Kā protons, kam nekad nebeidzas pozitīvā enerğija. Draudzīga, sirsnīga un aizrautīga matemātiķe.

 

Aleksandra Anna

Pāriecināta, gaiša un draudzīga. Racionāli domājoša būtne, kas ne tikai dzied, bet arī spēlē vijoli. Ar vienkāršu sarunu spēj atgriezt pazudušo smaidu un dot labu padomu.

 

 

Lauma

Viņai nepatīk liekvārdība, jo šķiet, ka jautājums dzīvo ilgāk par atbildi.

 

Sabrīna

Dienā apgūst eksaktās zinātnes, taču vakarā pārvēršas par mūziķi, kura gan burvīgi dzied, gan lieliski spēlē saksofonu. Aizrautīga, draudzīga un apveltīta ar labu humora izjūtu, nesavtīgi dalās ar savu prieku un smaidu.

 

Sofija

Zinātkāra visa jaunā un interesantā meklētāja. Vienmēr ar sapņainu skatu nākotnē, ir labs kompanjons trakiem piedzīvojumiem, tikai uzaicini!

 

Aleksandra

Vēss prāts, vēlme racionalizēt un plānot iet roku rokā ar draudzīgu, atvērtu dvēseli. Nevar iedomāties sevi bez mūzikas, skriešanas un kāpšanas kalnos - tie ir vislielākie prieka un motivācijas avoti.

 

Madara

Pilnai laimei pietiek ar jūru un labu dziesmu.

 

Agnese

Cilvēks ar sirdi pareizajā vietā, muzikāla, draudzīga un apņēmīga- aizdomīgi personības lasīšanai atvērts, nebeidzamu pārsteigumu pilns introverts.

 

Linda

Mūzikas pasaules durvis atverot jau agrā bērnībā, Linda vēl joprojām savu ikdienu pavada pa muzikāliem piedzīvojumiem vien. Tomēr pat lielajai mūzikas mīlestībai pāri staro gaišums pret katru cilvēku - jaukas sarunas ar šķipsniņu humora, izpalīdzīga roka jebkurā mirklī - to Linda neatteiks nevienam.

 

Evita Terēze

Aktīva un aizrautīga dāma, kurai somiņā vienmēr atrodama grāmata.

TENORI

Arvis

Man patīk skaisti skumjās dziesmas.

 

 

Anrijs

Patīkams un šarmants. Vēl viena klusā daba. Ikdienā ir mierīgs, mazliet noslēpumains, bet līdzko nonāk draugu kompānijā, priekšskars krīt, un visiem paveras asprātīgs, dzīvespriecīgs un aktīvs jauneklis.

 

 

Māris

Impulsīvs maksimālists ar tenora dabu.

 

Reinis

Ar labiem nodomiem ceļš bruģēts uz elli... Tāpēc jāiegulda darbs.

 

Jēkabs

Ļoti sabiedrisks un draudzīgs. Patīk būt tur, kur ir cilvēki, un ar viņu nekad nav garlaicīgi.

 

Edijs Andis

Keramiķis, trombonists, kafijas mīlis un dabas bērns kas pazūd grāmatās pēc vairākiem gadiem atgriezies pie dziedāšanas.

 

BASI

Jānis

Mužiks, pozitīvs tēls, 25% igaunis.

 

Aksels

Trešās reizes students, kurš brīvajā laikā sapņo par savām neesošajām horeogrāfijas spējām. Mēģina apgūt daiļslidošanas noteikumus un jūsmo par pirmās fomulas sacīkstēm.

 

Krišjānis

Uzticams un izveicīgs, mundrs un harizmātisks. Sportisks, kā uguns spēj iekvēlināt cīņu biedrus. Kā balsts pakļauj sev zemās notis, nepaceļot ne uzaci.
Patīk jokot un smīdināt citus, uzturēt draudzīgu atmosfēru. Patīk rīkot pasākumus, kas satuvina kora biedrus un brīvajā laikā organizēt sportiskas aktivitātes. Vajag draudzīgu plecu. Droši ej klāt un jautā.

 

Emīls

Labsirdīgs, harizmātisks kino entuziasts ar gaumīgiem jokiem. Miers, kam pretstatā piedzīvojumu kāre un eleganta dinamika darbā sabiedrisko attiecību jomā.

 

Imants

Ārējs klusums iekšējā azarta pilnā un inteliģentā vētrā. Plūstošs sapņotājs ar realitātes apziņu.

 

Rolands

Pozitīvs vidusskolnieks ar dzīvu interesi par it visu apkārtējo. Entuziasmu vairo braucot ar riteni.

 

Dāvids

Mūzika ir asinīs. Spēlē trompeti, bet tagad ir kļuvis par mūzikas "nūģi", mācoties muzikoloģiju un kompozīciju. Raksturā iedzimis lībiskais lepnums, kas bieži laužas ārā. Kopš bērnības spontānā daba ir ļāvusi darīt daudzas un dažādas lietas, rodot daudz pieredzes. Aizmāršīgs, bet tas nenozīmē, ka bezatbildīgs. Ļoti atkarīgs no Eirovīzijas un karogiem - varat prasīt jebko.

 

Ernests

Patīk dziedāt, dažreiz arī dziedāt, bet pārsvarā dziedāt.

 

DIRIĢENTI

 

Ints

Gara diena, īsa nakts, daudz notikumu, skaidrs rīts.. Viņš ir kā Līgo diennakts. Viņam piemīt neprognozējāmība un spēja aizraut. Garīgi spēcīga personība ar plašu emociju amplitūdu. Viņa vārds un koris Balsis ir ar vienādojuma zīmi jau vairāk kā 20 gadus zināms Latvijā un pasaulē, bet vēl vairāk, katra Balsu korista mūzikas vienādojuma sistēmā. Viņā var apbrīnot daudz ko, bet īpaši pārliecību un augsto atbildības sajūtu - jo ne kurš katrs var uzņemties atbildību par sevi, kur nu vēl par citiem 40 cilvēkiem.

 

Laura Elizabete

Laura ir cilvēks, pie kura vērsties ne tikai ar dziļi muzikāliem jautājumiem, bet arī cilvēks, kuram vienmēr atradīsies laiks sarunai par dzīves nopietnību. Viņas radošās idejas izpaužas daudzpusīgos veidos, atklājoties ne tikai mūzikas, bet arī mākslas un literatūras lauciņā. Laura liek uzbangot jautrības jūrai, tomēr ārišķi saglabājot arī šķipsniņu nopietnības.