Aiz koncertiem, aiz plostiem, aiz podestiem un afišām, pusdienām un ābolu kastēm – visur ir cilvēki!

Koncertsērijā Aizkraukle – Ogre siltums pārņēma ne tikai ādas, bet dvēseles jutekļus. Tāpēc par Jauniešu kora BALSIS unikālo un tradicionālo augusta brīdi VIŅI un VIŅAS ne vien vārdos, bet arī bildēs. BALSIS turoties kopā uz Daugavas, tomēr mazliet atļāvās sadalīties molekulās, palikt pašas ar sevi.

Paldies Laurai vai Nikolai, kas kā pati saka šī gada skaistajā un neaizmirstamajā plostu braucienā radīja dažus kadrus, kuru esamību un tapšanu daudzi nemaz nejuta. „Koncentrējos ķert kadrus brīžos, kad citas BALSIS par to nenojauta. Katrs no jums ir ļoti interesants, tāpēc vēl aizraujošāk bija iemūžināt jūsu reakcijas un darbības, kamēr kāds kaut ko stāsta – cits klausās, cits nē, cits garlaikojās, cits vēl visu ko..” Knipsēja arī Alise B, Jānis M, Arvis, Ernests...

Paldies Ilonai par iespaidiem un viedokļiem, saimniekošanu, bet visvairāk - misiju odi!

Un Tobi, Tev!

BALSIS #DaugavasBalsis2016 FOTO

Jānis K
Daugavas Balsis ir patīkams piedzīvojums augusta izskaņā. Iespēja izrauties no pilsētas iedzīves un izbaudīt skaisto un apburošo Latvijas dabu. Tomēr, šis brauciens nav tikai vizuāls un klausāms baudījums, bet arī fizisks pārbaudījums, jo četru dienu laikā, tiek sniegti desmit koncerti dažādās vietās gar Daugavas krastu, kuri katrs ir vismaz stundas garumā. Brauciens atstāj daudz jauku atmiņu.

Aija
Daugavas Balsis – tās ir gada gaidītākās četras dienas, kas ir kā mūsu svētceļojums pa Daugavu pie tās cilvēkiem. No jauna iemīlēt Latviju, ienirt dziesmu maģijā un atdot labāko, kas mums ir īpaši sirdssiltajiem klausītājiem. Būt izredzētajiem un to izdzīvot un piedzīvot, atklāt un atrast. Iemīlēties.

Santa
Nezinu, vai to tā var teikt, bet, pirms Daugavas Balsīm nodomāju, ka tā īstā plostu burvība šogad vairs nebūs – ka esam par tālu prom no Latgales sirsnīgās uzņemšanas un labestīguma, ko izstaroja cilvēki tur laukos. Taču es kļūdījos! Lai gan vairs nebijām Latgalē, tik un tā sajutu sirds siltumu no apkārtējiem katrā vietā, kur piestājām.

Emīls R
Daugavas Balsis klausītājiem ir iespēja atklāt savas māju vietas no jauna. Reizēm baudīt mākslu vietās, kur diez vai kādreiz būtu to darījuši. Iesaistīties galvu reibinošā koncerttūrē līdz ar pašiem māksliniekiem.

Elīna Č
Daugavas Balsis man ir sava veida dvēseles svētceļojums – tu saplūsti ar dabu, upi, vēju, tu saplūsti ar kori vienā veselumā, tu saplūsti dziesmu taktīs un tu saplūsti ar ikkatru klausītāju radīto emociju pacēlumā. Šis brauciens sniedz neizsakāmu gandarījumu, laimes asaras, pozitīvismu un sirdssiltumu, ko radām mēs paši un līdzcilvēki. Lai radītu skaistas lietas nevajag daudz, it īpaši, ja ir iespēja šādi ceļot pa skaisto Latvijas Daugavu.

Aksels
Daugavas Balsis sniedz lielisku iespēju iepazīt gan pavisam svešo, gan sev tuvo un šķietami izzināto. Šis apgalvojums ir attiecināms uz upi, tās krastā atrodamajām struktūrām un cilvēkiem - koncertu klausītājiem un draugiem kora rindās.

Zane
Daugavas balsis ir 4 dienas laimes, prieka, smieklu un dziesmu. 4 dienas, kurās iepazīstam vietas un cilvēkus, iepazīstam viens otru un arī paši sevi. 4 dienas, kurās saprotam, ka dziesmā dzīvot ir neaprakstāmi skaisti!

Agrita
Saviļņojoši, pacilāti.. Daugavas Balsīs sajutos kā daļa no upes. Ierauta patriotiskā straumē. Tik latviski un tik ļoti vietā.. būt te un tagad, savā dzimtenē, turklāt ja šis sniegums iepriecina arī apkārtējos – laime kvadrātā.

Kristaps
Daugavas Balsīs man visvairāk patika ieskandināt mežus, pļavas un ūdeņus. Visi kopā radījām patiešām fantastisku piedzīvojumu, kas atbalsosies mūžībā! Par to man ir liels prieks.


BALSĪM vēl vairāk ir nostiprinājusies pārliecība, ka mums jābūt lepniem par savu zemi, par to, ka šeit ir tik ārkārtīgi skaisti.

Savienojot Daugavu ar Balsīm sanāk 'ekstramaģisks' saliktenis –

DaugavasBalsis, saliktenis, kas spējis saviļņot un likt līdz sirds dziļumiem cilvēkiem gan vienā, gan otrā skatuves un upes pusē aizdomāties par to, cik mēs esam stipri, kas mums patiesībā ir dots. Un vēlreiz noticēt pašu dziesmām, kuru vārdus Āzijā vai citās pasaules vietās nesaprot, bet tas nemazina aizkustinājumu, saprašanos bez vārdiem, ko rada tajās esošā enerģija.

Jaunā sezona ir iesākusies, nākamā turpināsies ar koncertsērijas finišu, pa Daugavu sasniedzot Rīgu. Uz tikšanos #DaugavasBalsis2017!

 

 

Augusts 2020
P O T C P S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Seko mums arī